DYNAMIK KNIGHT ONLINE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DIYNAMIK KNIGHT ONLINE PRIVATE SERVER

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

admin çok önemli servere girmek için tıklıyorum dynamik ko yu seçtiğiniz için tşrklr yazıyor ve girmior

2 posters
YazarMesaj
tunqa07

admin çok önemli servere girmek için tıklıyorum dynamik ko yu seçtiğiniz için tşrklr yazıyor ve girmior  Empty
MesajKonu: admin çok önemli servere girmek için tıklıyorum dynamik ko yu seçtiğiniz için tşrklr yazıyor ve girmior    admin çok önemli servere girmek için tıklıyorum dynamik ko yu seçtiğiniz için tşrklr yazıyor ve girmior  EmptyPerş. Ağus. 19, 2010 7:29 pm

admin servere tıklıorum DYNAMİK KO yu seçtiğiniz için teşekkürler yazıyor ok a basıorum tekrar servere tıklıorum aynı şey ve servere girmior ne yapmam lasım
GameAdmin

admin çok önemli servere girmek için tıklıyorum dynamik ko yu seçtiğiniz için tşrklr yazıyor ve girmior  Empty
MesajKonu: Geri: admin çok önemli servere girmek için tıklıyorum dynamik ko yu seçtiğiniz için tşrklr yazıyor ve girmior    admin çok önemli servere girmek için tıklıyorum dynamik ko yu seçtiğiniz için tşrklr yazıyor ve girmior  EmptyC.tesi Ağus. 21, 2010 3:16 pm

pachtleri yeniden yükledinizmi? Veya clientiniz bizim clientmi yoksa başka bir clientmi eğer bizimki deilse bizimkiyle uyuşmayabilir

admin çok önemli servere girmek için tıklıyorum dynamik ko yu seçtiğiniz için tşrklr yazıyor ve girmior
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Şikayet sayılmaz ÖnemLi !
» Bu küfürü insan olmadıgı icin koyuyorum
» admin pls